אתי הלל

תלמידים משתפים

אתי שלי, אני מרשה לעצמי לומר שאת שלי כי אחרי הקורס המעצים שעברתי בזכותך אני מרגישה שאת חלק ממני..
אני רוצה לומר לך תודה!
תודה ששינית את חיי וגרמת לי להכיר בכוח שטמון בי.
תודה שאפשרת לי לראות את עצמי מהצד ולהבין איפה אני טועה.
תודה שגרמת לי לאהוב את עצמי ובזכות זה גם לקבל את האהבה שאני ראויה לה מהסובבים אותי.
תודה שהכנסת אותי לבית שלך, ללב שלך ולעולם שלך שהפך לאט לאט לשל כל מי שנכח בקורס הזה או בכל קורס אחר שאת מעבירה.
תודה שאת את, את מורה ומדריכה מושלמת שסוחפת אחריה בהנאה וברצון את כל מי שבוחר בך.
את השינוי העצום שעברתי לא ניתן להעביר במילים.
ההמלצה הכי טובה שאני יכולה לתת היא – להכיר אותך.
את הנתינה שבך ואת יכולת ההכלה שבך.
ברור שאגיע לעוד קורסים בהנחייתך.. אני עושה זאת כבר היום.
אוהבת אותך יותר מהכל!
שלך לנצח, בר ❤

"אתי יקרה, לאחר שלושה ימים מופלאים בהם נפלאה בחלקי הזכות להיות תלמידה שלך בקורס תטא הילינג יסוד ולהתארח בביתך, אני מבקשת לכתוב לך שיר הלל.
אתי, את אשה מדהימה. סמל לצניעות, לפשטות ולענווה. מורה ומטפלת ביושרה, במקצועיות, באיכפתיות ובאחריות. תודה לך על כך שבישמת אותנו ב"תמציות הידע" הצבעוניות, הריחניות, המרוכזות ובאותה העת גם המזוקקות ביותר שלך. תודה לך על הנתינה הגדולה בפשטות, בקלות וללא מאמץ. אתי, את כול אמונה. כאורחת לשלושה ימים בביתך אני יכולה להעיד על כך שכל הווייתך – תטא הילינג.  יעידו על כך הזרימה בחייך והיחסים ההרמוניים בינך לבין סביבתך: משפחה, חברים ותלמידים.

אתי, תודה על מי שאת: על היותך מאפשרת את כל הווייתו של האחר, ובכך לימדת אותנו קבלה והכלה, על modeling ועל ה- sharing, על ארגז הכלים העשיר והמגוון ביותר שלך. את דוגמא ליצירתיות, להתנסות, להתחדשות ולפריצת דרך. חשתי שכמורה נגעת בכל אחד ואחת מחברי הקבוצה המדהימה לנו ונתת לנו מתנות רבות. יש בי השלווה והידיעה שניפגש בקורס.

בהוקרה ובאהבה, גלית".

"אתי, כידוע לך אני לקראת סיום שנה שניה בלימודי רפואת השיניים, את זוכרת איך הגעתי אלייך לפני שלוש שנים, לחוצה, מבולבלת, אבודה, עם חוסר יכולת להעריך את הבן זוג שלי וכל הזמן מחפשת מה רע, לא מצליחה להתקבל לרפואה?
ואת, בעזרת תטא הילינג והאופי המדהים שלך גרמת לי לשינוי עצום בחיים- היום אני בזוגיות מדהימה (עם אותו הבן זוג כמובן) לומדת בהדסה עין כרם, ולוקחת את החיים בכיף גדול.

אז אחרי כל החפירה הזו, אני רוצה לספר לך שאני באמצע תקופת מבחנים ויש קורס שנקרא מדעי ההתנהגות. בו נותנים לנו נגיעות מפסיכולוגיה עם דגש טיפולי. באחת ההרצאות האחרונות לקורס חשפו אותנו לשיטה חדשה ACT- acceptance and commitment therapy "סוג של אבולוציה שנקראת "הגל השלישי" היא מאד אפקטיבית ולא מאוד אינטואטיבית- קשה להבין אותה כי העקרונות שלה סותרים את מה שאנחנו עושים באופן טבעי."

אני יודעת שזה נשמע לך סינית, אבל בתכלס זה מדהים כמה זה מזכיר את שיטת תטא הילינג שלימדת אותי (מתחילים וגם מתקדמים).
הסיבה שהם אומרים שזה סותר את מה שעושים באופן "טבעי" בטיפולים פסיכולוגיים- כי זה מה שאת עושה כבר שנים עם תטא הילינג!!!

לפי השיטה "החדשנית" הם טוענים שמה שצריך לשנות זאת הגישה לרגשות ולמחשבות
וזה בדיוק מה שלימדת אותי!!!

אוהבת, מיכל".

"תודה מעומק הלב על העזרה, הרופאים טוענים שסימה היא נס רפואי. רק אתמול היתה במוות קליני והיום היא הולכת לבד לשירותים, יושבת ומדברת עם כולם. תודה על הטיפול מרחוק שלך ושל כל מי שהיה איתך ושלח לנו אנרגיות של ניסים ונפלאות".

"היה לי את הכבוד להיות תלמידה של אתי בקורס תטא הילינג. וזה כבוד אמיתי. אלו היו שלושה ימים של קסם, של התחברות לעצמי ולאחרים, של הבנות חדשות והזכרות בישנות, והכל בהנחייתה האוהבת והמכילה של אתי. תודה אתי , היית לנו לעונג, זכינו בלמידה ממך. קורס שהוא כלכך הרבה ומתנותיו עוד ממשיכות להדהד. מומלץ בחום לכל מי שמרגיש/ מרגישה שברצונו להעמיק את החיבור לעצמה ולאחרים, כל מי שחשקה נפשו לטפל ולעזור לאחר, ובכלל כל מי שרוצה להעניק לעצמו מתנה יקרת ערך".

 

"אתי היקרה!!! לא שכחתי. לקח לי זמן לעכל את התהליך המטורףףף הזה! אני רוצה להודות לך על השקט והאור. אי שם בתל מונד הירוקה פתחת לנו את שערי ביתך באהבה לניתוק מוחלט מהמציאות והתחברות לעצמנו. אין לי דרך ממש לתאר עד כמה זה היה עוצמתי מכל הבחינות אבל יש לי רצון גדול להודות לך על כל הנתינה, האהבה והידע המופלא שחשפת בפנינו. לימדת אותנו לרפא אחרים ובעיקר את עצמנו. הארת את כל התמונה החשוכה והראית לנו צבעים כל כך יפים שממשיכים להאיר כל יום מחדש! מי היה מאמין שאפשר לחיות כך?! תודה על דרך חדשה לגמרי!! על הסבלנות (בעיקר אליי – חופרת הקורס הנ"ל), על שלימדת אותנו את הדרך והיכולות לרפא ובעיקר על אהבה ללא תנאי!! מזל גדול שהכרנו אותך והנה עוד יומיים מתחילות איתך דרך חדשה (כבר מתרגשות בטירוףףף וחופרות על זה מלא) איזה כייף!!!!! אני יותר ממליצה עליך לכל מי שרוצה להעניק באמת לעצמו ולאחרים… תודה ענקית ואהבה ללא תנאי, רעות".

"תודה! תודה! תודדדדה!!! אתי הלל אין לי מילים לתאר את החוויה המדהימה שעברתי איתך בקורס תטא הילינג יסוד!! איך מתארים שלושה ימים מלאים באנרגיות מפגשים עם אמונות הגשמה אהבה ללא תנאי וחוויות אישיות שמפתיעות ומרגשות כל פעם מחדש?? ממליצה באהבה רבה לכל מי שרוצה לעבור את החוויה של חייו להגיע אליך ולחוות ביחד איתך את הדבר העצום מרגש ומדהים שקשה מאוד להעביר במילים!! תודה רבה על העברת הידע האישי הרב שלך בצורה שאי אפשר לא להבין ולהצליח!!!! תודה על האנרגיות המדהימות ועל כל החוויות עוצרות נשימה שחוויתי!!! מצפה ומתרגשת כבר להיפגש איתך בקורס מתקדמים!!!. יפעת"

"אתי אין מילים לתאר את מה שחוויתי אצלך בקורס זה הרבה מעבר ללמידת שיטת טיפול, בנוסף הכרתי אנשים מדהימים שלא הייתי מכירה בהזדמנות אחרת ובזכותם לא הייתי מגלה על עצמי כל מה שגיליתי במשך הקורס. הפכת לדמות הערצה בשבילי הראית לי שאפשר לחלום גבוה וגם להגיע לשם השמיים שלי פתוחים ואני נמצאת ברקיע השביעי. תודה את פשוט מדהימה".

"יקירה שלי, 
חייבת לשתף אותך בשינוי המדהים שחוויתי דרך הלמידה של שיטת האקסס בארס,
קודם כל אני חיה את השיטה, אני קמה בבוקר ויודעת לכוון איך היום שלי הולך להראות, אני מלאה באנרגיות מטורפות ומפזרת אותם לאנשים שמסביבי! אני מטפלת המון גם בחברים קרובים וגם במשפחה ואני ממש מרגישה איך הטיפול עובר אליהם ואיך הוא גם עושה לי טוב. אני עוברת תהליך מדהים והרבה ממנו בזכות הכלי המדהים הזה.. זו פשוט דרך חיים והיום כשאני מסתכלת מהצד אני ממש רואה את השינוי – גם בתגובות שלי וגם בצעדים שאני מצליחה לעשות- ללא כל ספק עליתי על דרך המלך! תודה על מה שאת ועל כל מה שנתת לי, על הכלים והאוזן הקשבת, על הנתינה האינסופית ועל כמות החום והאהבה שאת מפזרת.. את מדהימה ואני מאושרת שנכנסת לחיי!".

 

"תודה רבה לבורא עולם שהגעתי וקיבלתי את הכלי הנכון והמתאים בשבילי כדי לגדול, לצמוח ולהתפתח רוחנית ולהגיע לאמת הפנימית ולאני הגבוה שלי בקורס תטא הילינג מתקדם שמשנה חיים, תודה רבה שזכיתי להגיע ללמוד אצל אתי הלל המורה המדהימה , המאסטרית הרוחנית והגבוהה שלי שהדריכה אותי ולימדה וכיוונה אותי עם הרבה אור ואהבה, איך להתחבר לרקיע השביעי ולהעביר אנרגיות ולרפא איתם תודה תודה תודה!!!".

"אישה מדהימה באנרגיות חיוביות ואישיות שמשרה אוירה של שלווה ורוגע".

"זכות גדולה להכיר את המורה והמטפלת הטובה ביותר בארץ!".

"מי שרוצה לעבור חוויה מדהימה של ריפוי אמיתי זה המקום!!!".

"אתי היא אישה מדהימה ואדם של נתינה.. מי שמגיע אליה זוכה בהסתכלות מנקודת מבט שונה וכמגוון כלים רחב ועצום לחיים האלה".

הסדנאות מתקיימות באווירה חמה ואינטימית במרחב כפרי בישוב תל מונד, ברח' מצדה 43 תל-מונד.

לבאים מרחוק יש אפשרות לינה פרטית ומפנקת ללא תוספת תשלום.

אני מזמינה אתכם להתחיל לחשוב מה אתם רוצים שיתקיים בחייכם.

בברכת אור ואהבה, אתי הלל

מעוניינים לשוחח?

חייגו

054-4901717

מעוניינים לשוחח?

שינוי גודל גופנים
ניגודיות